Przejdź do treści

Czarna Wdowa – teaser pierwszego filmu po Endgame

  • przez

Czego można się spodziewać po tej produkcji po pierwszym teaserze?

To co najbardziej zobojętnia mnie na film o Czarnej Wdowie to fakt, że po Endgame znamy koniec jej historii. To, plus fakt, że we wszystkich filmach, w których wystąpiła, pojawiło się sporo drobnych informacji z jej przeszłości sprawia, że podchodzę do filmu o niej kompletnie niewzruszony. Nie mam specjalnych oczekiwań a teaser niespecjalnie je rozbudowuje.

Mamy do czynienia ze szpiegowskim filmem akcji, który opiera się na starych i zgranych motywach. Jest Rosja, są tajni agenci, są sceny walki i humor. Wygląda na to, że Black Widow niczym specjalnie nas nie zaskoczy. Może, gdyby powstał przed Endgame byłby ciekawszy? Tego się nie dowiemy. Trochę to wygląda, jakby twórcy chcieli wprowadzić do uniwersum jakieś nowe postaci i potrzebują do tego filmu o mało już interesującej, ale jednak znanej i lubianej bohaterce.

Na pewno będę chciał Czarną Wdowę zobaczyć, bo ostatecznie to Marvel a jego produkcje, nawet jeśli niespecjalnie zachwycające, to jednak zawsze trzymające pewien poziom. Poza tym, to pierwszy film po Endgame i wybiorę się do kina choćby po same sceny po napisach, w których pewnie pojawi się coś dotyczącego Eternals.

Po cichu jednak liczę, że w maju 2020 roku Black Widow mnie zaskoczy i będę odszczekiwał moje pierwsze wrażenie.